Novinári – rasistický postoj ku katolíckej cirkvi.

Autor: Marta Polláková | 14.5.2012 o 11:14 | (upravené 13.7.2012 o 8:30) Karma článku: 5,83 | Prečítané:  256x

Je to dobre platený účelový spôsob a prezentácia osobnej averzie, ktorá rozdeľuje, šíri nenávisť a v postate vôbec neponúka žiadnu adekvátnu a konštruktívnu alternatívu. V podstate je to iba „chytanie vetra“, primitívna prezentácia duchovna toho ktorého autora článkov, ktorý sa k autorstvu málokedy aj prizná, čo tiež samo o sebe znamená, že tu nie je niečo vporiadku.

Najskôr je to viac iba prezentácia autorovho vnútorného kymácania sa v tom, čo odlišuje človeka od ostatného tvorstva. Vôbec im tu nejde o pravdu. Stačí si pozrieť diskusie pod tým ktorým článkom, kde majú miesto iba primitívne reakcie a každá kritika k prezentovaným názorom je okamžite udupaná pod zem a vlastne nejako reagovať nakoniec ani nemá cenu. Fakticky takýto článok je vlastne iba forma zviditeľnenia stavu ducha autora podobných článkov a jeho neschopnosti prijať vo svojej pýche pravidlá overené časom i ľuďmi.Nikto a nič mu nedáva právo demonštrovať svoj názor takým rasistickým spôsobom. Žiada sa tu postaviť do priamej súvislosti súčasne všetok ten hnoj, ktorý produkujú médiá, každé svojím spôsobom a doslova nadupanou mierou. Ani zákon im nijaké problémy nerobí – 24 hodín denne vysielajú to, čo im „slina na jazyk prinesie“ a devastujú myslenie národa vo všetkých vekových kategóriách. Tí, čo sa dokážu brániť, už dávno vylúčili zo svojho života televíziu aj tlač z pudu sebazáchovy zdravého rozumu a schopnosti uvažovať samostatne a nie stádovo. Možno sa spoliehajú na to, že nie každý má možnosť výberu informácií podľa svojich záujmov a inteligenčnej úrovne. Ale možno treba iba premôcť pohodlie. Páni novinári, redaktori, scenáristi a pod., uvedomujete si dostatočne za čo si nechávate platiť nemalé honoráre ? Konečne, veď peniaze nesmrdia, že? Tak si myslím, že práve tu niekde je prameň tej vašej osobnej frustrácie, ktorú si riešite produkovaním nezmyselných útočných článkov proti náboženstvu a najmä proti tomu katolíckemu. Účel však svätí prostriedky a načo si komplikovať život nejakou morálkou, tobôž ešte tak nejakou náboženskou, pravda? –
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Křetínský: Desím sa, aby napätie v koalícii neohrozilo Slovensko

Prevážil podľa mňa konsenzus, že problematika je natoľko zložitá, že politická reprezentácia nie je schopná objektívne vyhodnotiť, čo by sa jednotlivým klientom stalo.

PLUS

Nespávajú, aby mohli prekladať titulky. Zadarmo a za pár hodín

I love you, povie filmová postava a v titulkoch sa objaví: Ja láska vy.

DOMOV

Bývalý minister práce Mihál odchádza z SaS, pre postoje Sulíka

Mihál nesúhlasí s postojmi Sulíka.


Už ste čítali?